Aktualności

17 września 2017

VII Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Poniec 2017

W dniu dzisiejszym tj. 17 września br.odbyły się VII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek OSP w Poniecu.W grupie jednostek OSP z całego powiatu gostyńskiego znalazła się drużyna z naszej miejscowości. W skład jej wchodzili:Bartosz Danielczak,Piotr Drewniak,Mariusz Dudkowiak,Rafał Dudkowiak,Marcin Włodarczyk,Przemysław Sikorski, Paweł Piotrowski, Kamil Giera, Marek Spychaj i Krzysztof Kaźmierczak. Rywalizacja była duża walka trwała o miejsca do końca, naszym strażakom udało się zdobyć dziesiątą pozycje z czego możemy być dumni. Sam udział w zawodach powiatowych jest dużym wyróżnieniem.

» czytaj więcej..
17 września 2017

Zaproszenie na zebranie wiejskie

Dnia 20.09.2017 roku o godz.19:00 zwołuje się zebranie wiejskie w sprawie uchwalenia wniosku o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na 2018 rok.

» czytaj więcej..
17 września 2017

Pielgrzymka do Dębna nad Wartą.

Dnia 29 sierpnia br. parafianie z parafii Żytowieckiej wraz z księdzem proboszczem Jackiem Toś udali się na pielgrzymkę do jego byłej parafii w Dębnie . Przebieg trasy pielgrzymki był następujący. W kościele w Dębnie odprawiona została msza przez obecnego i poprzedniego proboszcza .Ksiądz Jacek Toś opowiedział historie kościoła. Następnie wszyscy udali się do Chrzanowa gdzie znajduje się kościół należący do parafii Dębno w nim znajdują się relikwie świętego Brata Alberta. Tutaj w miejscowej świetlicy pielgrzymi zostali ugoszczeni przez miejscowych parafian . Dalszym etapem było zwiedzanie muzeum imienia Adama Mickiewicza w Śmiełowie . Po krótkim odpoczynku na folwarku konnym „Hermanów” pielgrzymi udali się w drogę powrotną do domu. Wszyscy wrócili zadowoleni z uśmiechem na twarzy.

» czytaj więcej..
09 września 2017

Szanowni Rolnicy

Ogłoszenie Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

» czytaj więcej..
09 września 2017

Sołtys Ogłasza - III Rata Podatku

OGŁOSZENIE Dnia 14.09.2017 roku od godz.14:00 do godz.16:00 w świetlicy Łęka Wielka będzie zbierany podatek

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2121442 osób.
realizacja 2011: studio fabryka