Aktualności

08 lutego 2016

Dzień Babci I Dziadka w przedszkolu w Łęce Wiekiej

Tuż po feriach zimowych we wszystkich grupach przedszkolnych w Łęce Wielkiej obchodzono uroczyście" Dzień Babci i Dziadka" . Dzieci pokazały przed swoimi dziadkami występy przygotowane przez panie wychowawczynie. Atmosfera była iście rodzinna dziadkowie mogli porozmawia ze sobą i po wspominać lata jak to oni byli przedszkolakami. Były to inne czasy ,nie było takich kolorowych zabawek, stroje przedszkolaków były to równe fartuszki. Nie obchodzono takich uroczystości.Miło upłynął czas w tym dniu w przedszkolu, w Łęce Wielkie. Zdjęcia do obejrzenia w galerii przedszkola

» czytaj więcej..
05 lutego 2016

Trwa nabór wniosków na zwrot akcyzy

Od 1 do 29 lutego 2016 r. producenci rolni mogą składać do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych, wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej wraz z fakturami (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2015 r. do 31 stycznia 2016 r. Stawka zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na 1 litr oleju w 2016 r. wynosi 1,00 zł/l. Pieniądze mają zostać wypłacone od 1 do 29 kwietnia 2016 r.

» czytaj więcej..
03 lutego 2016

Zapraszamy na X Turniej Kopa im. Jana Dopierały

Zapraszamy na X Turniej Kopa im. Jana Dopierały

» czytaj więcej..
02 lutego 2016

Zebranie sprawozdawczo -wyborcze jednostki OSP w Łęce Wielkiej

Dnia 01.02.2016 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawczo –wyborcze Ochotniczej Straży Pożarne w Łęce Wielkiej.

» czytaj więcej..
27 stycznia 2016

Dzień pełen wrażeń

Dzisiaj to jest 27 stycznia dzieci biorące udział w zajęciach feryjnych wyjechały do Ponieca gdzie miały okazję zobaczenia występ Fakira Radamesa zawodowego artysty tancerza i choreografa. Wraz z nim do Ponieca przyjechały dwa boa dusiciele - olbrzymia, niezwykle rzadko występująca albinoska Lena i Aleksander oraz młody pyton tygrysi. Zanim jednak na scenę wypełzły węże Radames na oczach widzów zademonstrował taniec i ewolucje z ogniem, który nie palił jego skóry, a zgasł w jego ustach. Dla dzieci było ogromną frajdą dotknąć węże. Po spotkaniu dzieci zjadły obiad by nabrać sił na bowling. Zobaczyły one piękną nową hale widowiskowo – sportową. Powróciły do domów zmęczone ale zadowolone.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2113940 osób.
realizacja 2011: studio fabryka