Aktualności

15 czerwca 2015

II FESTYN PRZEDSZKOLNY

W minioną niedzielę t.j 14 czerwca odbył się II FESTYN PRZEDSZKOLNY w Łęce Wielkiej . Impreza ta ma już swoją tradycję,składały się na nią występy przedszkolaków i teatru Agrafka",który wystawił sztukę pt."Rzepka" śmiechu było co nie miara. Trupę teatralną stanowią rodzice dzieci a głównym reżyserem jest pani Dorota Kaźmierczak. Każdy mógł skorzystać z kawiarenki , w której serwowane były placki upieczone przez mamy. Dzieci miały też wiele atrakcji takich jak: dmuchańce ,trampoliny i malowanie twarzy. Najwięcej emocji wzbudziła loteria ,której głównymi zwycięzcami zostali Magdalena i Przemysław Konopka ,którzy wygrali telewizor. Festyn zakończyła zabawa taneczna. Pogoda dopisała i frekwencja też mimo licznych imprez w ościennych miejscowościach.

» czytaj więcej..
15 czerwca 2015

GŁOSUJ NA NASZE PRZEDSZKOLE W PONIECU

Zabytkowy kompleks przedszkolny w Poniecu został zgłoszony do konkursu Modernizacja Roku. Jest to ogólnopolski konkurs pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, który ma na celu zaprezentowanie najciekawszych dokonań polskich inwestorów, projektantów oraz budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji. Realizacja naszej inwestycji odbyła się w ramach projektu „Odnowa i nadanie nowych funkcji zdekapitalizowanym budynkom poszpitalnym poprzez stworzenie Przedszkola Samorządowego w Poniecu”.

» czytaj więcej..
15 czerwca 2015

Ogłoszenie dotyczące usunięcia wyrobów azbestowych

W roku 2015 kontynuowany jest program usuwania wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych z terenu powiatu gostyńskiego. Z programu mogą skorzystać osoby fizyczne, w tym rolnicy indywidualni oraz jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego. Dofinansowanie obejmie 100% kosztów transportu i unieszkodliwienia wyrobów azbestowych. Nie dotyczy kosztów demontażu.

» czytaj więcej..
13 czerwca 2015

Dzień Dziecka w Łęce Wielkiej.

W piątkowe popołudnie, tj. 12 czerwca zorganizowany został „Dzień Dziecka” w Łęce Wielkiej dla dzieci przez Sołtysa i Radę Sołecką. Impreza rozpoczęła się teatrzykiem pt. „Dyzio Drogowiec” . Dzieci mogły się dowiedzieć czego nie powinny robić na drodze i uczyły się z Dyziem znaków drogowych. Spektakl był dla nich zabawą a zarazem miał zadanie ostrzec przed skutkami zabaw na drodze. Po teatrzyku dzieci zostały poczęstowane kiełbaską oraz otrzymały drobne upominki. Zabawa przebiegła w miłej atmosferze a wszystko to miało miejsce w naszej pięknej świetlicy.

» czytaj więcej..
09 czerwca 2015

Komunika

Komunikat w dniach 10 - 11 czerwca 2015 roku związku z modernizacją sieci aplikacji Urząd Stanu Cywilnego będzie nieczynny.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 1579090 osób.
realizacja: studio fabryka