Aktualności

13 czerwca 2014

WYCIECZKA ŻABEK I BIEDRONEK DO POZNANIA

Dnia 11.06.2014 dwie grupy przedszkolaków były na wycieczce w Poznaniu.Zwiedzały one palmiarnie i inne zabytki miasta im również pogoda sprzyjała i nogi chłodziły dzieci w fontannach wraz z paniami. Maluchy z wyjazdu były zadowolone chciały by wycieczka jak najdłużej była. Takie wycieczki pomagają w zdobywaniu nowych doświadczeń życiowych. Zdjęcia z wycieczki do obejrzenia na stronie przedszkola.

» czytaj więcej..
13 czerwca 2014

„WRPO. 1 000 000 Euro dla mikro przedsiębiorców” - spotkanie informacyjne

Potrzebujesz funduszy na rozwój firmy? Zastanawiasz się jakie warunki musisz spełnić, aby uzyskać dofinansowanie? Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się jak uzyskać dotację na rozwój własnego biznesu.

» czytaj więcej..
13 czerwca 2014

„ Ochrona własności intelektualnej" - spotkanie

Prowadzisz działalność gospodarczą? Zamierzasz opatentować swoje produkty czy usługi? Nie wiesz od czego zacząć i gdzie się udać? Poznaj przebieg postępowania o udzielenie patentu przed urzędami patentowymi w Polsce i za granicą. Już dzisiaj przygotuj się do zgłoszenia wynalazku czy wzoru użytkowego. Przyjdź na spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego i dowiedz się wszystkiego na temat ochrony własności intelektualnej.

» czytaj więcej..
13 czerwca 2014

WAKACYJNE ZAPOWIEDZI

WAKACYJNE ZAPOWIEDZI

» czytaj więcej..
11 czerwca 2014

Finał wojewódzki w lekkoatletyce

We wtorek 27.05.2014 r. Mikołaj Przewoźny z Łęki Wielkiej wziął udział w Finale Wojewódzkim w Lekkoatletyce w konkurencji skoku w dal. Rywalizacja do której stanęło 15 zawodników była bardzo wyrównana a Mikołaj z wynikiem 5,62 zajął w niej miejsce dziewiąte. Serdecznie Gratulujemy!

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 266259 osób.
realizacja: studio fabryka