Aktualności

08 grudnia 2015

Policzą owce, bydło i świnie

W dniach od 1 do 21 grudnia 2015 r. na terenie całej Polski Ankieterzy głównego Urzędu Statystycznego przeprowadzać będą badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego oraz badanie pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej (formularz R-ZW-B).

» czytaj więcej..
07 grudnia 2015

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ U MIKOŁAJA

Dnia 7 grudnia dzieci z przedszkola w Łęce Wielkiej były z wizytą u Mikołaja. Podczas tej wizyty zobaczyły kolorowe ozdoby choinkowe, prawdziwe choinki inne świąteczne ozdoby. Sanie Mikołaja były dla nich wielką frajdą. Każde z nich otrzymało kalendarz adwentowy. Wróciły do przedszkola w pełni zadowolone i szczęśliwe. Zdjęcia do obejrzenia w galerii przedszkola.

» czytaj więcej..
05 grudnia 2015

Zapraszamy na Spotkanie Mikołajkowe

Zapraszamy na Spotkanie Mikołajkowe

» czytaj więcej..
01 grudnia 2015

Zapraszamy na "dni otwarte"

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniecu zaprasza w sobotę 5 grudnia br. na „drzwi otwarte hali”. Hala widowiskowo – sportowa to nie tylko ogromne możliwości do uprawiania sportu i podnoszenia sprawności fizycznej dzieci i młodzieży szkolnej, ale także miejsce aktywnej rekreacji dla wszystkich mieszkańców gminy i okolic. Sprawdź jakie sportowe i rozrywkowe atrakcje oferuje nasz obiekt. Zapoznaj się z godzinami otwarcia hali, cennikiem i zasadami rezerwacji. Serdecznie zapraszamy miłośników sportu, dzieci, rodziców i wszystkich zainteresowanych w sobotę 5 grudnia w godzinach 16.00 – 20.00. W tym czasie nasi instruktorzy będą do Państwa dyspozycji, pokażą obiekt, udzielą odpowiedzi na pytania.

» czytaj więcej..
28 listopada 2015

ARiMR dofinansuje utylizację w 12 firmach

12 firm złożyło do wnioski Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o świadczenie usług związanych z utylizacją padłych zwierząt gospodarskich w 2016 roku. Przypomnijmy, że pomoc ze strony agencji w postaci dofinansowania tychże usług może otrzymać każdy producent rolny prowadzący gospodarstwo rolne w rozumieniu przepisów o podatku rolnym lub dział specjalny produkcji rolnej. W zależności od wieku i gatunku zwierzęcia różny jest stopień dofinansowania.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2093110 osób.
realizacja 2011: studio fabryka