Aktualności

13 maja 2015

Obowiązkowe szczepienie psów

Dnia 15 maja 2015 roku odbędzie się o godzinie 11:00 przy świetlicy w Łęce Wielkiej obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie.

» czytaj więcej..
11 maja 2015

13 maja - rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej

13 maja obchodzimy ogólnoświatowe obchody 98 rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie, gdzie trójka pastuszków - co ciekawe, w obu rodzinach były to najmłodsze dzieci - została wybrana przez Niebo do uczestnictwa w wielkim i głębokim doświadczeniu nadprzyrodzonym: ukazania światu za pośrednictwem Matki Bożej najważniejszych prawd wiary katolickiej. Jak wiemy, przekaz ten był w Fatimie szczególnie wyrazisty i naglący.

» czytaj więcej..
11 maja 2015

KOMUNIKAT

GZWiK w Poniecu z/s w Drzewcach informuje, że p.o. Kierownik Zakładu przyjmuje Klientów w poniedziałki, środy i piątki, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny spotkania.

» czytaj więcej..
11 maja 2015

Powiatowy "Dzień Bezpieczeństwa"

Zapraszamy na Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa od godz.11:00 do 14:00 Rynek i Deptak w Gostyniu.

» czytaj więcej..
10 maja 2015

Gminne zawody sportowo - pożarnicze w Poniecu.

Dnia 10 maj 2015 roku jak już stało się tradycją odbyły się Gminne Zawody Sportowo -Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Poniecu Równo o godzinie 14 rozpoczęły się po oficjalnym otwarciu zawody. Konkurencje przebiegały w dwóch zasadniczych turach sztafecie a następnie w bojówce.Nie mogło również zabraknąć naszej drużyny męskiej, w skład której wchodzili:Bartosz Danielczak,Krzysztof Kaźmierczak,Mateusz Dudkowiak,Mariusz Dudkowiak,Rafał Dudkowiak,Marek Spychaj, Kamil Giera,Piotr Drewniak i kierowca Marcin Włodarczyk. Wśród kibiców nie zabrakło również mieszkańców naszej miejscowości,którzy dopingowali naszym strażakom. Zawody przebiegały w miłej atmosferze i spokoju choć świeciło słońce ale było zimno.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 1508660 osób.
realizacja: studio fabryka