Aktualności

24 grudnia 2014

Radosnych i Magicznych Świąt Bożego Narodzenia

Radosnych i Magicznych Świąt Bożego Narodzenia

» czytaj więcej..
23 grudnia 2014

ŻYCZENIA

Życzenia

» czytaj więcej..
22 grudnia 2014

Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia „Maryśki” w Łęce Wielkiej.

Minioną niedzielę to jest 22.12.2014 roku o godzinie 15:00 w świetlicy wiejskiej członkinie stowarzyszenia spotkały się na spotkaniu opłatkowym. Każda z pań przygotowała i przyniosła na ta okazję przygotowaną potrawę. Złożone zostały sobie życzenia a następnie rozpoczęła się wspólna kolacja. Śpiewane były kolędy, wspominano miniony rok i zrobione zostały wstępne plany na 2015 rok. Spotkanie miało iście charakter świąteczny i przebiegło w miłej atmosferze.

» czytaj więcej..
22 grudnia 2014

Jasełka przedszkolne w Łęce Wielkiej

W dniu 18.12.2014 roku przedszkole wystawiło jak co roku „Jasełka” Występowali w nim i rodzice, i dzieci. Sala wypełniona była nie tylko przez maluch ale i innych gości. Na uroczystość przybyli również przedstawiciele władz gminy w osobie zastępcy burmistrza Eugeniusz Nowak. Po spektaklu przybyli dwaj gwiazdorzy, którzy rozdawali paczki dzieciom. Rodzice zorganizowali kiermasz ozdób świątecznych. Cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze.

» czytaj więcej..
22 grudnia 2014

Spotkanie opłatkowe działaczy społecznych

Dnia17 grudnia br. Burmistrz Ponieca Jacek Widyński spotkał się z przedstawicielami stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, wędkarzy, myśliwych, bractwa kurkowego, straży pożarnej, chóru oraz kół emerytów i rencistów działających na terenie gminy Poniec. W spotkaniu tym wzięły również udział delegacja z Stowarzyszenia „Maryśki” z Łęki Wielkiej . W skład delegacji wchodziły panie: Agnieszka Brzeskot, Małgorzata Bzdęga i Barbara Łopińska. Miło jest ,dla nas ,że w grupie tak licznych stowarzyszeń działających na terenie gminy Poniec znalazły się reprezentantki z Łęki Wielkiej.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 680916 osób.
realizacja: studio fabryka