Aktualności

14 czerwca 2016

Zapraszamy na Festyn Rodzinny „ Bawmy się razem”

Zapraszamy na Festyn Rodzinny „ Bawmy się razem” ,który odbędzie się na boisku wiejskim w Łęce Wielkiej dnia 19 czerwca 2016 r. godz. 15.00 W programie: Występ Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej GCK w Poniecu Popisy przedszkolaków Loteria fantowa Konkurencje sportowe – zmagania rodzin Występ grupy tanecznej „Hajdasz” W ramach festynu: gry, zabawy, zamki dmuchane, „malowanie” domków, pokaz Akademii Reissa Stoiska gastronomiczne: grochówka, bigos, pajda chleba ze smalcem, kiełbaski z grilla, napoje chłodzące, ciasto i kawa. ORGANIZATORZY: Rada Rodziców i Przedszkole Samorządowe w Łęce Wielkie ,Sołtysi i Rady Sołeckie Bączylasu, Bogdanek, Łęki Małej, Łęki Wielkiej, Rokosowa.

» czytaj więcej..
04 czerwca 2016

Dzień Dziecka 2016 w Łęce Wielkiej.

Dnia 1 czerwca 2016 roku odbył się Dzień Dziecka w Łęce Wielkiej. Impreza odbywała się na placu zabaw i była prowadzona przez animatorów „ Łaciata Wieś” .Dzieci miały możliwość spróbowania jak się doi krowę. Trzech najlepszych dojarzy otrzymało koszulki a byli to : Mikołaj Biegała ,Kuba Kalemba i Szymon Dziubałka. Każde dziecko mogło mieć wymalowaną twarz co sprawiało im wielką frajdę. Były gry i puzzle duże na trawie. Dzieci korzystały również ze sprzętu na placu. Zabawa przebiegała przy słonecznej pogodzie chociaż od rana padał deszcz.

» czytaj więcej..
31 maja 2016

Procesja do czterech ołtarz w Łęce Wielkiej

Jak już stało się tradycją w kościele ,w Łęce Wielkiej, w niedzielę po Bożym Ciele odbywa się tu uroczysta msza a po niej procesja do czterech ołtarzy. Ołtarze są przygotowywane przez mieszkańców wsi Łęka Wielka, Kopania i Bogdanek. Co roku są inne i niepowtarzalne . Pogoda również była słoneczna nic nie zakłóciło tej pięknej uroczystości.

» czytaj więcej..
25 maja 2016

KOMUNIKAT - Badanie Struktury Gospodarstw Rolnych

KOMUNIKAT - Badanie Struktury Gospodarstw Rolnych

» czytaj więcej..
24 maja 2016

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ DZIECKA

Zaproszenie na "Dzień Dziecka" w Łęce Wielkiej ,który odbędzie się 01.06.2016 roku o godz. 16:00 przy świetlicy wiejskiej.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 2166290 osób.
realizacja 2011: studio fabryka