Aktualności

16 listopada 2015

DRUGIE Bezpłatne Szkolenia!

Bezpłatne szkolenia samo rozwojowe! Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu psychologii motywacji? Nauczyć się jak skutecznie motywować się do pracy? A może masz nadmiar obowiązków i zbyt mało czasu? Zapraszamy na 2 szkolenia z cyklu warsztatów samo rozwojowych organizowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Warsztaty poprowadzone będą przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. Pierwszy z nich „Motywowanie siebie i innych” odbędzie się 23 listopada, natomiast „Zarządzanie sobą w czasie' już nazajutrz 24 listopada!

» czytaj więcej..
11 listopada 2015

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 10.listopada 2015 roku w przedszkolu ,w Łęce Wielkiej odbyła się piękna uroczystość pasowania dzieci na przedszkolaków. Pasowanie przebiegało w poszczególnych grupach. Dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane a zarazem bardzo podekscytowane. Dla niektórych było to święto pierwszy raz kiedy nie wiedziały jak to będzie. Maluszki czekały z dużym spokojem na moment gdy pani Dyrektor dokona aktu pasowania dużym ołówkiem i rodzicom ten moment też bardzo się udzielił.Po pasowaniu dzieci i rodzice wraz z gronem pedagogicznym zasiedli do stołu z słodyczami. Dzień ten był bardzo świąteczny i wzruszający dla wszystkich w tym dniu obecnych, w przedszkolu.

» czytaj więcej..
07 listopada 2015

11 listopada - Święto Niepodległości

11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To właśnie 11 listopada 1918 r., po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy. Wspomnianego dnia, słynny polski przywódca i działacz niepodległościowy Józef Piłsudski, został Naczelnym Dowódcą Wojsk Polskich, a przebywające na naszych ziemiach oddziały obcych żołnierzy, zaczęły się z nich wycofywać. Ponownie mogliśmy zacząć się cieszyć ze swojego własnego domu – Polski, która przez wiele lat zawłaszczona była przez Rosję, Prusy i Austrię.

» czytaj więcej..
07 listopada 2015

KONCERT ZIELONEJ PÓŁNUTKI - TAŃCE NARODOWE

Koncerty dla przedszkolaków, to niejednokrotnie pierwsze zetknięcie się dzieci z żywą muzyką. W dniu 26 października 2015 r. w Przedszkolu Samorządowym w Łęce Wielkiej, odbył się kolejny koncert edukacyjny z cyklu "Podróże w czasie i przestrzeni". Dzieci miały okazję zobaczyć tancerzy w barwnych strojach, prezentujących kilka tańców narodowych takich jak: krakowiak, mazur, oberek, kujawiak i polonez. Były oczarowane nie tylko pięknymi kreacjami, ale również ciekawymi motywami tanecznymi. Przygotowała: Dorota Kaźmierczak

» czytaj więcej..
01 listopada 2015

1 listopada dniem Wszystkich Świętych

1 listopada to Dzień Wszystkich Świętych. To święto to czas refleksji i zadumy.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 1987282 osób.
realizacja 2011: studio fabryka