Aktualności

26 lipca 2014

Formalne i praktyczne aspekty prowadzenia organizacji pozarządowych - szkolenie

Chcesz poznać funkcjonowanie organizacji pozarządowych od podstaw? Dowiedzieć się jakie obowiązki prawne, księgowe musi spełniać stowarzyszenie czy fundacja? Jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności statutowej? Czy stowarzyszenia mogą prowadzić działalność gospodarczą? Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania wystarczy przyjść na szkolenie organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu OŚRODEK AKTYWNOŚCI LOKALNEJ dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich: Formalne i praktyczne aspekty prowadzenia organizacji pozarządowych.

» czytaj więcej..
26 lipca 2014

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Od 16 czerwca 2014 r. obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 27 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych (Dz.U. z 2014 r. poz. 755), uprawniające każdą rodzinę z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu do złożenia w swojej gminie wniosku o wydanie Karty Dużej Rodziny. Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień. Jej posiadacze będą mieli możliwość korzystania m.in. z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju.

» czytaj więcej..
26 lipca 2014

Zaproszenie na turniej piłki plażowej

Zaproszenie na VII Turniej Piłki Siatkowej - Plażowej

» czytaj więcej..
26 lipca 2014

Dziś przypada święto rodziców Najświętszej Marii Panny a zarazem dziadków Jezusa.

Imiona rodziców Maryi i zarazem dziadków Jezusa są nam dobrze znane. Wynika to z faktu, że ich kult w Polsce jest dość rozpowszechniony. Zapewne powodem tego jest nasze, pełne sentymentu, podejście do kobiecej części rodu Jezusa. Kochamy mocno Najświętszą Maryję Pannę i swą miłość przelewamy również na Jej matkę - św. Annę. Dlatego liturgiczne wspomnienie św. Anny i św. Joachima cieszy się u nas tak dużymi względami.

» czytaj więcej..
23 lipca 2014

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 303852 osób.
realizacja: studio fabryka