Aktualności

18 kwietnia 2014

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i Spokojnych Świąt

» czytaj więcej..
17 kwietnia 2014

Zajączek w przedszkolu

Jak to jest w przyjętych obyczajach i w przedszkolu w Łęce Wielkiej zawitał w dniu wczorajszym zajączek.Dzieci miały piękne koszyczki a co jeden to inny. Nie było takich samych.Duży zając zawita do nich. Wszystkie dzieci cieszyły się z niespodzianek.Tradycja zajączka była i jest w tradycji naszych obyczajów.Mała drobnostka w koszyczku czyni dużo radości.

» czytaj więcej..
16 kwietnia 2014

Świąteczne karki wykonane przez dzieci.

Dzisiaj to jest w środę na ostatnich zajęciach dzieci ze świetlicy wykonywały kartki świąteczne. Wykorzystały do tego różne materiały takie jak:wstążki,tekturę falistą,tasiemki kolorowy papier itd. Z tych wszystkich materiałów powstały piękne kartki świąteczne. Można je wysłać lub podarować z okazji Świąt Wielkanocnych. Dzieci wraz z panią życzą wszystkim" Spokojnych I Wesołych Świąt Wielkanocnych"

» czytaj więcej..
16 kwietnia 2014

Figurki z masy solnej

Na zajęciach świetlicowych dzieci uczyły się robić masę solną. Poznały dokładnie przepis na jej wykonanie. Tematem przewodnim jakie robiono figurki były zbliżające się Święta Wielkanocne, toteż w pracach dzieci dominowały koszyczki z jajkami oraz pisanki. Wszystkie figurki po wyschnięciu barwnie pomalowano. Prace te zrobione zostały dla rodziców na zajączka.Umiejętność wykonania z masy solnej figurek przyda się dzieciom w domu.

» czytaj więcej..
16 kwietnia 2014

Wycieczka do Leszna

W ubiegłym tygodniu dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Łęce Wielkiej były na wycieczce w Lesznie. Program jej obejmował obejrzenie filmu w kinie 3 D oraz Mc Donalda.Seans filmowy rozpoczął się o godzinie 15:00 wyświetleniem filmu pt." Sarilla". Po obejrzeniu jego dzieci udały się na poczęstunek. Dzieci z wycieczki wróciły zadowolone i pod dużym wrażeniem bycia w kinie .

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 227214 osób.
realizacja: studio fabryka